Katalog plošin

Společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny je pro Vás nejlepší volbou při rozhodování o ekonomickém vynaložení prostředků při nákupu pracovní plošiny. Zprostředkováváme prodej plošin, jak nových tak použitých. Každý zákazník je pro nás mimořádně důležitý. Máme stabilní, motivovaný a vysoce kvalifikovaný tým spolupracovníků čerpající z dlouholeté zkušenosti z oboru.

Naše zkušenost nám umožňuje navrhnout tu nejlepší alternativu pro Vás.
Nabídka plošin umístěných na podvozku s celkovou hmotností do 3,5t. Autoplošiny jsou tedy vhodné pro řízení s běžným řidičským oprávněním B.
Autoplošiny do 3,5t
Plošiny GSR umístěné na těžších podvozcích. které mají pracovní výšku až 36 m. V nabídce najdete i speciální plošiny BRONTO. Prohlídněte si také nabídku zákaznických instalací v sekci „Výroba nástaveb“.
Autoplošiny nad 3,5t
Jsme dodavatelé plošiny EUROPE LIFT a výrobcem značky DENKALIFT. Přívěsné plošiny vynikají ve své kategorii stranovými dosahy a flexibilitou nasazení.
Přívěsné plošiny
V této kategorii najdete nabídku nůžkových plošin elektrických i dieselových s pracovní výškou do 14 m. Vhodné zejména pro práce ve vnitřních prostorách. Nabízíme plošiny Haulotte nebo alternativní značky.
Nůžkové 5 až 14m
Nůžkové plošiny s pracovní výškou nad 15 m elektrické i dieselové. V této kategorii najdete i nůžkové plošiny s nosností pracovního koše 1000 kg a výškou 32 m.
Nůžkové nad 15m
Kloubové a teleskopické plošiny umožňují stranový dosah. V nabídce pro Vás máme plošiny elektrické a dieselové s pracovní výškou až 43 m.
Kloubové a teleskopické
V této kategorii najdete sloupové plošiny, které mají malou průjezdnou šířku a malý stranový dosah s pracovní výškou až 14 m.
Sloupové a osobní
Pásové plošiny zahrnují plošiny umístěné na pásovém podvozku. Jedná se o konstrukce nůžkové nebo kloubové s pracovní výška až 32 m.
Pásové plošiny
Speciální plošiny zahrnují stroje do velmi úzkých prostor s vysokou pracovní výškou a stranovým dosahem nebo specializovanou a zákaznicky upravenou techniku.
Speciální plošiny

Pošlete nám dotaz

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí